Jak dorosłym sprzedać zabawki dla dzieci?

Sklep internetowy - Mamabrum

Początek był prosty:  Klient zamówił pokaźną dostawę nowych produktów, które miały być hitem sprzedażowym na Boże Narodzenia. Niestety nie posiadał w firmie osób, które mogłyby zająć się wstawianiem produktów do sklepu, pisaniem opisów zabawek oraz tworzeniem grafik. 

 W tym momencie wchodzimy my – niekoniecznie ubrani na biało – ale stwierdzamy, że chętnie mu w tym pomożemy.  

 Klient postanowił outsourcować przygotowanie produktów w sklepie internetowym. Stworzyliśmy rozbudowane opisy, które nie tylko informują o technicznych aspektach zabawek, ale są przede wszystkim kreatywne, chwytliwe i łatwe w przyswojeniu. 

Poniżej przykład jednego z produktów: 

Od momentu zlecenia, klient mógł całkowicie zająć się sprzedażą i kompleksową obsługą klientów.

Nowe produkty, pojawiające się na stronie, zwiększały systematycznie sprzedaż. Dzięki decyzji o zleceniu obsługi sklepu, klient był przed czasem przygotowany na Święta – intensywny czas sprzedaży zabawek i akcesoriów dziecięcych.  

Ta współpraca uświadomiła mu, że jeżeli my zajmiemy się kwestiami technicznymi, on może skupić się na rozwoju firmy. Dlatego postanowił zostać z nami na dłużej i niedługo poźniej właściciel firmy, Pan Jakub, zamówił u nas profesjonalną sesję zdjęciową dla ich najnowszej linii produktów:

hulajnog dla dorosłych Hypermotion.