Jak pokazać nowe BMW?

ZADANIE

Grudzień 2014 – premiera kolejnej generacji modelu BMW X6 oraz zupełnej nowości w świecie BMW czyli samochodów elektrycznych. Mowa oczywiście o miejskim BMW i3 oraz sportowym BMW i8. Firma Auto Breczko zleciła nam kompleksową organizację imprezy dla klientów salonu BMW w Białymstoku oraz przygotowanie do profesjonalnej prezentacji nowego modelu BMW i8 oraz BMW X6.

ROZWIĄZANIE

Zlecenie było obszerne, dlatego od razu zabraliśmy się do pracy. Zaczęliśmy od stworzenia scenariusza całego wydarzenia. Równolegle, na podstawie materiałów od centrali BMW, zajmowaliśmy się opracowaniem serii filmów prezentujących nowe modele, które były wyświetlane podczas wydarzenia. Zaprojektowaliśmy oświetlenie i atrakcje przewidziane na ten dzień (jedną z nich tył pokaz taneczny najlepszych tancerzy z Polski). Podczas przygotowań nieustannie koordynowaliśmy działania firm pracujących przy obsłudze wydarzenia. Ostatecznie zadbaliśmy również o pamiątkę z tego dnia w postaci video oraz fotorelacji.

WYNIK

Na wydarzeniu pojawiło się 350 gości, którzy zbudowali niesamowitą atmosferę jednego z najważniejszych wydarzeń w roku. Zarówno oni jak i salon byli  zadowoleni z wydarzenia. Dowód?