Meble&Tkaniny

Obsługa e-commerce    •    Social Selling    •    Doradztwo marketingowe

Najwygodniejszy sklep
w internecie.

Od luźnej rozmowy na treningu, przez prowadzenie strony na facebooku i reklamy,  aż po zbudowanie od podstaw jednego z największych i najlepiej rozwijających się sklepów meblowych online na Podlasiu.

Pierwszy milion w ciągu dwóch lat. Brzmi nieźle?

 

Zapraszamy do case study.

Klient

INTERTEX SP. J

Branża

Meble i akcesoria

Cel

Sprzedaż mebli w sieci

Ramy projektu

2016-2019

Tło projektu.

Zaczęło się niepozornie. Zostaliśmy poproszeni o prowadzenia strony firmy na Facebooku oraz o zaprojektowanie nowego szablonu aukcji na portalu allegro.pl Po przygotowaniu ponad 500 produktów, nasz klient poinformował nas, że właśnie kupił platformę e-commerce. Zostaliśmy poproszeni o “skopiowanie produktów” z aukcji, dodanie nowych oraz ich wrzucenie do sklepu. To dopiero początek. Jeśli jesteśmy już przy liczbach produktów ich liczba finalnie stanęła pomiędzy 10k a 15k. Od pierwszego produktu byliśmy odpowiedzialni za copywrighting, obróbkę graficzną oraz wstawienie i administracje produktów.

Przyszła więc pora na sprzedaż.

W ramach doradztwa marketingowego, znaleźliśmy odpowiednich dla naszego klienta partnerów, którzy w pierwszych okresach funkcjonowania mieli przede wszystkim zapewnić ruch na stronę, a już po wylądowaniu, naszym głównym zadaniem było to, aby tego użytkownika poznać, obsłużyć na najwyższym poziomie i dać mu w prezencie świadomość, że “najwygodniejszy sklep w internecie” znajduje się właśnie pod tym adresem.

Następnie przyszła pora na dywersyfikacje kanałów sprzedażowych, optymalizacje produktową, integrację stanów magazynowych oraz produkcję pozostałych materiałów niezbędnych do promocji w sieci.

We're small but impressive.
Hand crafted pixel perfect designs.

Dodatkowe działania

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Koniec projektu

Po zaprojektowaniu i wdrożeniu całej infrastruktury i procesów działających w sklepie, nasz klient zdecydował, że czas najwyższy na rozwój, szkolenia i przeniesienie marketingu “in house”.

Dziękujemy za niesamowitą przygodę, masę wiedzy i życzymy Wam wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!

Share Our Work